Wypożyczalnia sprzętu łuczniczego

Oferujemy Państwu wypożyczenie sprzętu łuczniczego dla dorosłych i młodzieży. Na terenie, w bezpiecznym miejscu, ustawione są tarcze, na których możecie Państwo stawiać swoje pierwsze, łucznicze kroki. Wszystkim początkującym zapewniamy pomoc i instruktaż.

Chata zbójnika

Dla wszystkich gości, strudzonych górską wędrówką, bądź zimowym szaleństwem na stoku, przygotowaliśmy chatę góralskim stylu z murowanym grillem, hamakiem i miejscem dla tych najbardziej zmęczonych, w którym bedą mogli odpocząć wylegując się na sianie. Wszyscy goście będą mogli sprawdzić się również w rzucaniu nożami, ciupagą i siekierą.

Plac zabaw dla dzieci

W najbliższym sąsiedztwie domków wybudowaliśmy domek dla dzieci, zjeżdżalnię, drabinki, piaskownicę oraz huśtawki. Podczas, gdy pociechy będą zajęte swoimi sprawami na placyku zabaw, rodzice będą mogli wypocząć, kilka metrów dalej w chacie zbójnika. W okresie letnim rozstawiamy trampolinę, zarówno dla maluchów jak i ich rodziców. Trampolina posiada limit 120kg.

Zabawa w śniegu

Nie ma zimy bez śnieżnego szaleństwa. Zabawę na pobliskich górkach umożliwią Państwu sanki, w które wyposażyliśmy wszystkie domki. W naszej miejscowości znajduje się stacja narciarska odległa o 2km, natomiast w pobliskim Zębie stok z trzema wyciągami o różnym stopniu trudności wraz ze szkółką narciarską i wypożyczalnią sprzętu.

Termy Podhalańskie

W pobliżu naszego obiektu znajdują się Termy Podhalańskie słynące ze swoich zdrowotnych właściwości.
Szaflary - 6 km
Bukowina Tatrzańska - 12 km
Oravice (Słowacja) - 20 km